7. 7. Bohuslava

Zítra: Nora
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování

PoděkováníDatum konání:
8.8.2019

Dobrý den,

 

V neděli 28.7. jsem měla se svými dětmi vážnou dopravní nehodu, kterou jsme zázrakem přežili. Stalo se to za obcí Vladislav u Třebíče. Ihned zastavovali lidé z projíždějících aut, přibíhali lidé z vesnice a všichni chtěli pomáhat. Byla tam paní, která mi vzala telefon a zavolala hasiče, když mi selhával hlas a později utěšovala jednu z dcer v náručí. Byl tam drobný pán v modrém tričku a brýlích, který uklidňoval druhou dceru. Byla tam zdravotní sestřička, která zřetelně viděla, co se stalo, promlouvala na mě uklidňujícím hlasem a nabízela odvoz dětí. Byl tam mladík v červeném triku, který se chtěl poprat s viníkem nehody, byli tam lidé z vesnice, kteří zastavovali dopravu, jeden starší pán asi z posledního domu ve Vladislavi, vysoký štíhlý blonďatý pán v modré košili, který se zajímal, jak může pomoct, byli tam hasiči asi z Náměště nad Oslavou a velitel zásahu - vysoký starší pán s knírkem, myslím měl na helmě "A." a dál nevím. Ten dělá svou práci na výbornou a je u dobrý psycholog. 
Až na pár lidí jsem nikomu nestihla poděkovat a asi už nikdy nikoho z nich neuvidím.

Protože řada pomáhajících lidí byla právě z obce Vladislav, přála bych si, aby k nim touto cestou dorazil můj obrovský a srdečný dík za pomoc, ochotu pomoci, za uklidňující slova, za zájem, účast, kapesníky a vodu. ❤️
Podařilo se mi vypátrat dvě jména - pí Tomková a paní Monika Veškrnová z obce Vladislav. Obec Vladislav může být hrdá na to, že má tak všímavé obyvatele, kteří neváhali a okamžitě pomáhali nebo se o pomoc aktivně zajímali.

A taky bych si přála, aby už nikdy nikdo s nikým na silnici nezávodil, nezkoušel jak rychle jeho auto může jet a neohrožoval životy jiných lidí.

 

Pokud je to možné, prosím, vyvěste na svých webových stránkách nebo informačních tabulích, aby můj vřelý dík k lidem dorazil.

 

pěkný den

 

Dana Chlubnová