Vladislav - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Soutěž - prosinec 2023

Soutěž - prosinec 2023 1

vánoční výzdoba

výzdoba soutěž.pdf (2.23 MB)

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ VÝZDOBU 2023

Termín soutěže: 01.12.2023 - 31.12.2023.

Výherce o nejhezčí výzdobu vybere zastupitelstvo městyse.

Autoři vítězných snímků budou odměněni.

O co v soutěži jde

Řada z vás každoročně zdobí a osvětluje svá okna, obrysy střech nebo stromky na zahradách. V oknech mátě dekoraci, věnce na dveřích či betlémy. Vaše aktivita nás velmi těší a zpříjemňuje všem, zejména pak těm nejmenším, nejkrásnější svátky v roce. Proto doufáme, že si najdete čas a do naší soutěže se zapojíte.

Jak soutěžit

Vyfoťte svou venkovní vánoční výzdobu a fotku s vašim jménem a adresou nám pošlete na e-mail: podatelna@mestysvladislav.cz

Pravidla pro soutěžící

1. Do soutěže můžete přihlásit jednu fotografii venkovní výzdoby.
  2. Fotografie musí být zaslána na e-mail: podatelna@mestysvladislav.cz nejpozději do 31.12.2023.
  3. Fotografie bude hodnotit a pořadí výherců určí zastupitelstvo městyse Vladislav.
  4. Vyhlášení výsledků bude vyhlášeno na prvním zasedání zastupitelstva v roce 2024 a zveřejněno na webových stránkách městyse a FB.

Ceny

1. místo – 1 500 Kč