Městys Vladislav

Na kole dětem 2022

Etapové město Třebíč

Na kole dětem 2022 – etapové město Třebíč

Ve dnech 1.-11.6.2022 vyrazí Josef Zimovčák a peloton cyklistů na etapovou cyklojízdu napříč Českou republikou. K tradiční jízdě, jejímž hlavním cílem je získání finančních prostředků na pomoc a podporu onkologicky nemocných dětí, se může přidat každý, na část etapy, jednu etapu nebo celou trasu. V pelotonu potkáte mnoho známých tváří a osobností. Hned na startu se přidají Prof. Pavel Pafko a Prof. Jan Pirk, připojí se také známý paralympijský cyklista Jiří Ježek a mnoho dalších. Na bezpečnost pelotonu bude po celé trase jako vždy dohlížet Policie ČR.

Třináctý ročník cyklojízdy Na kole dětem startuje v Praze, vyrazí směr Plzeňský kraj, dále projede kraj Jihočeský a zamíří na Vysočinu. V šesté etapě projede Brnem do Vyškova, dále protne kraj Moravskoslezský a Olomoucký, Zlínský a slavnostní zakončení proběhne na jihu Moravy v malé vinařské obci Vrbice. Tento ročník je naplánován na prolog a 10 etap v celkové délce 1 217 km s 62 zastávkami a projede 318 obcemi a městy.

Do Třebíče peloton cyklistů dorazí v pondělí 6.6.2022, ze směru od Velkého Meziříčí, kolem 17:00, kde cílovou stanicí bude autokemp Poušov. Po načerpání sil budou cyklisté vyrážet na další etapu v úterý 7.6.2022 v 8:00 od budovy radnice na Karlově náměstí s cílem dne Drnovice (Třebíč – Rouchovany – elektrárna Dukovany – Oslavany – Brno – Rousínov – Drnovice – 118 km).

Starosta Mgr. Pavel Pacal podpoří danou akci v tomto roce tím, že se zúčastní celé cyklotour.

Přidejte se a podpořte společně dobrou věc!

NKD_plakat_2022.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,01 MB
Datum vložení: 26. 5. 2022 11:20
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2022 11:23

Život v obci

Záchranný kruh

Protipovodňová opatření městysu Vladislav

Evropská unie

dnes, úterý 5. 7. 2022
déšť 24 °C 16 °C
středa 6. 7. jasno 24/15 °C
čtvrtek 7. 7. slabý déšť 21/14 °C

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Sponzoři a partneři